ChilliBoom bonboniéra 10

Tip
Značka: ChilliBoom
249 Kč
Skladem

ChilliBoom bonboniéra v krabičce 10ks. 

Detailní informace

ChilliChoco garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Doručení do 5. dne
Doručení do 5. dne
na jakékoliv místo v ČR
ChilliChoco 5000 výdejních míst
Přes 5000 výdejních míst
po celé ČR a SK

Detailní popis produktu

ChilliBoom bonboniéra s 10 kusy bonbónů dle vlastního výběru. Nebo to necháte na nás a my Vám nabalíme mix všech druhů a pálivostí. V naší vlastní krabičce, kterou si klidně můžete barevně sladit se situací kolem Vás, či oslavence. Základní barvy krabiček jsou černá, červená, hnědá a přírodní, a dají se mezi sebou barevně kombinovat. Na přání vyrábíme krabičky i v barvách, které nejsou běžně v nabídce. 

V nabídce máme čokoládu hořkou, mléčnou a bílou v pálivostech 300tis, 1.2mil a 2.4mil SHU. Na žádost dokážeme vyrobit čokoládu o pálivosti 6.4mil a 9mil SHU.

Foto je ilustrační. Naše nové krabičky jsou krásné, říkáme jim CB Mark Two - 2023 design :) Jenže je zatím nemáme vyfoceny, omlouváme se.

 

 

 

Každý kus je originál!

Každý kus poctivě ručně vyrábíme a proto žádný kus nevypadá stejně! Varianta v krabičce se chlubí ručně broušeným dřevem, precizně aplikovanou rytinou, ručním leštěním a lepením. Akorát s řezáním a gravírováním pomáhají stroje. Každý kousek je jedinečný, protože vyrábíme po 20 bonbónech a ručně balíme každý jeden kousek. Takže žádné tabulky čokolády nebo bonboniéry z velkovýroby. 

 

 

Z čeho vyrábíme?

K výrobě čokolády používáme BIO Guatemalské kakaové boby. Chilli si pěstujeme i nakupujeme z místních zdrojů, když nám dojde. Chilli není nikdy dost. Naše varianta bílé čokolády s Matcha obsahuje BIO Matcha prášek nejvyšší kvality. 

 

  

 

Lepší nevymyslíš!

Pokud jde o dárek někomu, kdo má rád chilli, lepší nevymyslíš. Chuť našich čokolád s pálivostí čerstvého chilli je velmi jemná a stále čokoládová. Chilli do čokolád připravujeme způsobem, který zaručí chuťovou stopu dané papričky i specifickou chuť vybrané čokolády.

A má i výhody:

  • Jedinečnost? Nepochybně. 
  • Přitažlivost? Žádoucí a nadstandardní. 
  • Design? Funkční. 
  • Užití? Nejen k cucání.
  • Přidaná hodnota? Zdraví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bonboniéry
Hmotnost: 0.2 kg